П'ятниця, 13 жовтня 2017 10:13

Оголошення про перекриття руху

Шановні мешканці міста

та власники автотранспорту!

У зв’язку з проведенням святкових  заходів з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва Узинська міська рада повідомляє, що 14 жовтня 2017 року з 11.00 години ранку до 13.00 години дня буде перекритий рух автотранспорту.

Закритий проїзд по вул. Незалежності:

від вулиці Ярослава Мудрого до вулиці Заводської.

Закритий проїзд з боку вулиці Незалежності:

- на вулицю Авіаторів (І в’їздні ворота),

- на вулицю Котляревського (ІІ в’їздні ворота);

- на вулиці Садова, Калинова, Квітнева, Франка, провулок Пушкіна, вулицю Пушкіна, вулицю Богдана Хмельницького.

Вибачте за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння.

Узинський міськвиконком

П'ятниця, 13 жовтня 2017 09:40

До Дня захисника України

Сьогодні на площі біля приміщення Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 було проведено загальноміський захід до Дня захисника України. Зі словами шани на честь захисників України до присутніх звернувся міський голова Олександр Охріменко. Він надав матерям загиблих в зоні АТО узинчан грошову компенсацію - матері Гури Дмитра Івановича Гурі Ганні Андріївні, матері Чмелівського Віталія Володимировича Чмелівській Надії Петрівні, матері  Стадника Миколи Степановича Стадник Валентині Іванівні, які були присутні на заході, а також компенсація буде передана Янчіцькій Людмилі Федорівні – матері Гаврилюка Андрія Петровича та дружині Авраменка Андрія Миколайовича Авраменко Ользі Юріївні, які з поважних причин не змогли бути присутніми на заході.

Від імені народного депутата України Віталія Гудзенка матерям та дружині загиблих воїнів надав компенсацію його помічник-консультант Олександр Семененко.

Присутні вшановували пам`ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

З патріотичними піснями та віршами виступили учні шкіл міста Коваленко Вероніка, Бедінський Даниїл, Сікора Даша та Бєкєтова Вероніка.

Від імені міського голови Олександра Охріменка та громади міста кадети Узинської гімназії поклали квіти до меморіальних дошок загиблим воїнам АТО.

Присутні на заході представники установ, організацій, підприємств та учні шкіл міста вшанували пам’ять загиблих воїнів покладанням квітів.

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на ел. обладнанні в м.Узин буде перерва в подачі електроенергії  27.10.17 з 08:00 до 17:00 по вулиці Гоголя будинки непарні з 31 по 69, парні з 48 по 80. Провулок Гоголя повністю (Церква). Вулиця Київська непарні з 15 по 63    27.10.17 з 08:00 до 17:00.

Диспетчер Білоцерківського РП (район)   тел. 22-40