Сьогодні в нашому місті за підтримки міського голови Олександра Охріменка, народного депутата України Віталія Гудзенка та Аграрної партії України відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва. Святкування розпочалося марафоном на 500, 2000 та 6000 метрів, в якому прийняли участь жителі міста. По завершенню марафона на площі перед ЦДВМ "Зоря" розпочалися спортивні конкурси. Всі учасники змагань отримали призи. На закінчення святкування була розіграна лотерея, білети якої присутні на святі придбали на початку заходів. Всі охочі мали змогу посмакувати надзвичайно смачними стравами - безкоштовною королівською юшкою та козацьким кулішем від шеф-кухаря пана Юрія, а також гарячим чаєм. Незважаючи на похмуру погоду у всіх, хто завітав на свято, настрій був піднесений, всі були в доброму гуморі.
Завдяки підтримці міського голови Олександра Охріменка, народного депутата України Віталія Гудзенка та Аграрної партії України свято пройшло в теплій та дружній атмосфері і надовго запам'ятається узинчанам та гостям міста.