Четвер, 07 вересня 2017 12:41

Громадські слухання

Сьогодні, 07 вересня 2017 року в приміщенні Узинської міської ради (м. Узин, вул. Незалежності,16/1, зал засідань, ІІ поверх) відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку. На слуханнях були присутні: голова Узинської міської ради Охріменко О.Г., перший заступник голови райдержадміністрації Савчук Ю.С. та керівники структурних підрозділів, а також старший дільничний інспектор Безобчук О.Г.,  жителі міста та депутати.

Обговорювались питання забезпечення громадського порядку і профілактика злочинності, проблема стихійних парковок в неналежних для цього місцях, проблема неблагополучних сімей. Також було проведено анонімне анкетування учасників громадських слухань з питань стану правопорядку та надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції даного населеного пункту.

Опубліковано в Новости
Четвер, 07 вересня 2017 06:39

День військової розвідки України

Події, особливо останніх років, показали як важлива і ефективна військова розвідка. Її відомство зовсім не афішує себе. Про її подвиги ми зазвичай дізнаємося набагато пізніше, ніж вони мають місце бути. В основному це відбувається на підставі відкритих документів, які стають доступні нашому суспільству по закінченню строків давності грифу «цілком таємно» і свідчать про безпрецедентні подвиги наших військових розвідників, для яких їхня діяльність не виходить за рамки звичайних відпрацьованих ситуацій.
У сферу інтересів військових розвідників в основному потрапляють дані, пов’язані з чинним або вірогідним супротивником, які дозволяють визначити його військові ресурси, бойові можливості та вразливості, встановити передбачуваний театр військових дій. Вони часто піддають своє життя відвертій небезпеці і разом з тим від успіху їх діяльності залежить дуже багато.
Робота військового розвідника це глибокі знання, відмінна підготовка і безцінний досвід ведення розвідувальної діяльності. У більшості розвинених країн діють свої подібні відомства. У багатьох випадках вони дозволяють зберігати актуальний баланс, без якого в сучасному суспільстві та сучасній політиці дуже важко досягти миру і злагоди. У День військових розвідників ми приєднуємося до привітань Всіх, хто пов’язав своє життя і діяльність з вирішенням цих не простих завдань! Здоров’я Вам та успіхів! Зі святом!
Опубліковано в Новости

Фоторепортажі


Art-Neonov