Четвер, 03 серпня 2017 09:43

Як отримати грошову винагороду за за енергоефективність (зекономлену субсидію)

Для  удосконалення та підвищення ефективності програми соціальної підтримки населення уряд вніс зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату ЖКП, придбання скрапленого газу, твердого та іншого побутового палива.  (ПКМУ №300 від 26.04.17). Документом передбачено: здійснити монетизацію залишків невикористаних субсидій на оплату опалення (в обсязі 100куб.м природного газу та 150 квт електроенергії), що виникли у зв’язку з економним споживанням природного газу та електроенергії.

Для отримання зекономленої суми субсидії необхідно з 1 липня до 1 вересня 2017 року подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата.

Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Кошти перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача в банківській установі.

Субсидіантам, які обслуговуються в Узинському відділі соціального захисту населення і які вели енергоефективне домогосподарство, для звірки невикористаних сум субсидій необхідно звернутись в дану установу, у відділ субсидій вул. Авіаторів б.62, каб. 6.

Для отримання коштів необхідно до 1 вересня подати заяву в Узинський відділ соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Начальник Узинського відділу

соціального захисту населення                                                    А.М.Шевченко