Середа, 06 вересня 2017 08:43

Безпека дітей - наша спільна турбота!

Наразі триває місячник «Увага! Діти – на дорозі». Вартові порядку постійно навідуються до навчальних закладів Київщини, де проводять виховні заняття з учнями та вчать безпеці.

Сьогодні, 6 вересня, Інспектор з дорожнього нагляду БУВП капітан поліції Шабатин Володимир Олександрович та Інспектор з ювенальної превенції БУВП лейтенант поліції Козубенко Антон Васильович відвідали школу №1 в м. Узин та прочитали учням 3 - 5-х класів профілактичні лекції на тему: «Увага! Діти на дорозі!» та щодо попередження дитячого травматизму.

Поліцейські нагадали учням правила перетину дороги, розповіли як потрібно пішоходам та велосипедистам вести себе на проїзній частині. Діти уважно слухали виступ правоохоронців та задавали питання, які їх цікавлять. Працівники поліції із задоволенням відповідали на запитання.

Така форма занять сподобалась учням, тому що здобувати знання в невимушеній атмосфері цікавіше, аніж заучувати їх з підручників. Вони запевнили поліцейських, що будуть слухняними пішоходами та велосипедистами, а отриманими на занятті знаннями та враженнями поділяться з друзями і батьками.