Середа, 13 вересня 2017 07:53

Спортсменів привітали з Днем фізичної культури і спорту

8 вересня, в Київській ОДА відбулися урочисті збори до Дня фізичної культури і спорту в Україні.

За активну участь у розвитку фізичної культури і спорту нагороджено Зеленецького Сергія Вікторовича, майстра спорту з офіцерського багатобор’я. Він також є головою клубу зимового плавання і в даний час активно готується до чемпіонату світу з зимового плавання в Естонії, що відбудеться в березні 2018 року.

Свою нагороду також отримав майстер спорту та чемпіон України з павер-ліфтингу Олег Литовченко та наша землячка Платонова Оксана, що здобула срібну нагороду за напівмарафон в квітні цього року!
Також цього дня в Білоцерківській райдержадміністрації нагородами було відзначено:
Павлієнка Віктора Миколайовича, вчителя фізичної культури Узинської ЗОШ І-ІІІ №1;
Шалабая В’ячеслава Олександровича, учителя фізичної культури НВК «Узинська гімназія»
Інструктора Узинської міської ради Миколу Витріщака.