Вівторок, 03 жовтня 2017 09:12

Мітинг присвячений вшануванню пам'яті Павла Романовича Поповича

3 жовтня 2017 року в місті Узин біля погруддя двічі Героя Радянського Союзу, льотчика-космонавта Павла Романовича Поповича відбувся мітинг, присвячений вшануванню пам’яті космонавта за участю керівництва Узинської міської ради, помічника-консультанта народного депутата України Віталія Гудзенка Євгенія Гудзенка, представників установ, підприємств і організацій міста, шкільної молоді, ветеранських організацій та громадян Узина.

На зібранні виступив заступник Узинського міського голови Стеценко Сергій Володимирович, учні 3А класу Узинської загальноосвітньої школи № 1 продекламували вірші про славетного земляка.

Присутні на мітингу вшанували пам’ять Павла Романовича хвилиною мовчання.

На закінчення мітингу до погруддя двічі Героя Радянського Союзу, льотчика-космонавта П.Р.Поповича були покладені квіти від Узинського міського голови Олександра Охріменка, від народного депутата України В.Гудзенка, від громади міста Узин, від учнів учбових закладів, установ, підприємств, організацій та мешканців Узина.