Понеділок, 04 грудня 2017 06:47

Зустріч міського голови Олександра Охріменка, голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана та екс-посла США в Україні Вільяма Тейлора

2 грудня 2017 року в приміщенні Узинської міської ради відбулась офіційна зустріч міського голови Олександра Охріменка, голови Київської обласної державної адміністрації  Олександра Горгана та екс-посла США в Україні Вільяма Тейлора, до якої долучився й народний депутат України Віталій Гудзенко.

На зустрічі було обговорено багато питань стосовно формування Узинської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, йшла мова про перспективи об’єднання, про підготовку проведення виборчого процесу. Обговорювались виявлені випадки брудних передвиборчих технологій, які вже застосовуються деякими недобросовісними  кандидатами та політичними силами.

В рамках зустрічі вирішено ряд методів і форм запобігання передвиборчих спекуляцій і забезпечення вільного волевиявлення людей.