П'ятниця, 29 грудня 2017 12:56

Привітання міського голови Олександра Охріменка з Новим роком та Різдвом Христовим

Щиро вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Створення об’єднаної територіальної громади – це історична подія, яка сталася в 2017 році. Всі переваги децентралізації громадяни відчують уже в наступаючому році.

Напередодні Нового року дякую всій громаді, депутатському корпусу та виконавчому комітету, міській раді, керівникам підприємств, організацій і установ міста за взаєморозуміння і співпрацю, за конструктивний і виважений підхід до вирішення багатьох надзвичайно важливих питань.

Всі разом ми відшуковували нові, інколи зовсім невідомі до цього часу шляхи для подолання труднощів, йшли на певні ризики, вивчали досвід інших міст.

Вдячний кожному, з ким довелося поспілкуватися, кого вислухав і ким був почутий.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!