Середа, 11 жовтня 2017 10:36

Повідомлення!

Повідомляємо про засідання позачергової 22 сесії Узинської міської ради VІI скликання, що відбудеться 12 жовтня 2017 року о 14.00 годині дня

та засідання постійної комісії Узинської міської ради з питань планування, бюджету, фінансів, економічних реформ, підприємництва, промислового розвитку та інвестицій, що відбудеться 12 жовтня 2017 року о 13.30 годині дня.

Засідання відбудуться в приміщенні Узинської міської ради за адресою: м. Узин, вул. Незалежності, 16/1, ІІ поверх, зал засідань.

На розгляд сесії внесено наступне питання:

1) Про внесення змін в рішення 13 сесії Узинської міської ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року №13-92/2016 «Про міський бюджет Узинської міської ради на 2017 рік».

2) Про звернення до Прем'єр-міністра України Гройсмана Володимира Борисовича, щодо екологічної ситуації, що склалась на території міста Узина внаслідок господарчої діяльності ТДВ "Узинський цукровий комбінат".