Повідомляємо про наступні засідання, а саме:

- засідання 24 сесії Узинської міської ради VІI скликання, що відбудеться 21 листопада 2017 року о 14.00 годині дня,

- засідання постійної комісії Узинської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій та землекористування, що відбудеться 16 листопада 2017 року о 14.30 годині дня,

- засідання постійної комісії Узинської міської ради з питань планування, бюджету, фінансів, економічних реформ, підприємництва, промислового розвитку та інвестицій, що відбудеться 20 листопада 2017 року о 15.30 годині дня;

- засідання постійної комісії Узинської міської ради з питань власності, оренди, приватизації майна та агропромислового розвитку, що відбудеться 20 листопада 2017 року о 16.00 годині дня.

Засідання відбудуться в приміщенні Узинської міської ради за адресою: м. Узин, вул. Незалежності, 16/1, ІІ поверх, зал засідань.

На розгляд сесії винесено наступні питання:

1) Про внесення змін в рішення 13 сесії Узинської міської ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року №13-92/2016 «Про міський бюджет Узинської міської ради на 2017 рік».

2) Про підсумки виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Узин за 9 місяців 2017 року.

3) Про врегулювання земельних відносин.

4) Різне.