Повідомляємо про наступні засідання, а саме:

- засідання постійної комісії Узинської міської ради з питань планування, бюджету, фінансів, економічних реформ, підприємництва, промислового розвитку та інвестицій, що відбудеться 05 грудня 2017 року о 13.30 годині дня;

- засідання позачергової 25 сесії Узинської міської ради VІI скликання, що відбудеться 05 грудня 2017 року о 14.00 годині дня,

Засідання відбудуться в приміщенні Узинської міської ради за адресою: м. Узин, вул. Незалежності, 16/1, ІІ поверх, зал засідань.

На розгляд сесії винесено наступне питання:

1. Про внесення змін в рішення 13 сесії Узинської міської ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року №13-92/2016  «Про міський бюджет Узинської міської ради на 2017 рік».

Доповідач: Зубкова Любов Василівна – головний бухгалтер централізованої  бухгалтерії.

2 грудня 2017 року в приміщенні Узинської міської ради відбулась офіційна зустріч міського голови Олександра Охріменка, голови Київської обласної державної адміністрації  Олександра Горгана та екс-посла США в Україні Вільяма Тейлора, до якої долучився й народний депутат України Віталій Гудзенко.

На зустрічі було обговорено багато питань стосовно формування Узинської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, йшла мова про перспективи об’єднання, про підготовку проведення виборчого процесу. Обговорювались виявлені випадки брудних передвиборчих технологій, які вже застосовуються деякими недобросовісними  кандидатами та політичними силами.

В рамках зустрічі вирішено ряд методів і форм запобігання передвиборчих спекуляцій і забезпечення вільного волевиявлення людей.