Вітаю всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України!

Ви - наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких - у ваших надійних руках.

Завдяки Вам вітчизняна армія є предметом гордості всього нашого народу, а  дякуючи Вашому героїзму та патріотизму, сьогодні на більшій території нашої країни панує мир. Ми пам’ятаємо подвиг всіх хто віддав своє життя за майбутнє нашої Батьківщини та шануємо волю і героїзм, мужність та патріотизм наших військових.

Від щирого серця бажаю всім, хто носить горде звання військовослужбовця Збройних Сил України, впевнено стояти на сторожі безпеки і мирного спокою держави, захищати свій народ від гніву і втручання ворогів, ніколи не переставати виховувати в собі силу волі і мужності!

З глибокою повагою, міський голова Олександр Охріменко

Середа, 06 грудня 2017 10:03

Обережно на дорогах!

У зв’язку з погіршенням погодних умов, загрози виникнення ожеледиці, міський голова Олександр Охріменко просить бути обережними на дорогах. Комунальні служби міста працюють в штатному режимі.

В зв’язку з розчисткою траси буде перерва в подачі електроенергії 18.12.2017р. з 08:00 до 17:00 в м. Узин, по вул. Московська, буд. 241 — 277, 256 — 292.

Диспетчер Білоцерківського РП (район) тел. 22-40