Білоцерківський РП «Київобленерго» повідомляє про перерву в подачі електроенергії в зв′язку з проведенням ремонтних робіт з 8.00 до 17.00 в м. Узин:

23 травня 2017 року

вул.: Франка, Квітнева

24 травня 2017 року

вул. Франка

(Диспетчер Білоцерківського РП (район)

тел. 22-40

6-45-33)

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Міськвиконком

Рада міністрів ЄС затвердила законодавчу ініціативу надати "безвіз" для громадян України. Це останнє політичне рішення на шляху безвізових подорожей українців.

Рішення схвалили на зустрічі міністрів сільського господарства та рибальства ЄС.

Для запровадження безвізового режиму залишились дві формальні процедури: законодавчий акт має підписати президент Європарламенту і представник ‎Мальти, яка зараз головує в ЄС, а потім його опублікують в офіційному журналі ЄС.

Рішення набуде чинності й "безвіз" запрацює на 21 день після публікації.

Підписання відбудеться 17 травня.

Президент України Петро Порошенко вже привітав українців з цим рішенням та заявив, що поїде до Страсбурга на урочисте підписання законодавчої зміни.

"17 травня у Страсбурзі - як ми домовилися з нашими європейськими друзями, - урочисто підпишуть відповідний законодавчий акт. Це, напевно, буде один із найважливіших моїх візитів за три роки на посаді президента", - написав Петро Порошенко у Facebook.

Петро Порошенко буде присутнім на підписанні у якості гостя.

Представництво ЄС в Україні у відеозверненні привітало українців з наближенням безвізу.

Публікація закону запланована на 22 травня, а початок безвізових поїздок - 11 червня 2017 року.

Джерело: http://www.bbc.com/ukrainian/features-39876056