Стало доброю традицією у нашому місті кожного року вітати ветеранів Другої світової війни зі святом Перемоги!

За ініціативи міського голови Олександра Охріменка  підприємці нашого міста зібрали кошти і закупили продуктові набори для 17 учасників бойових дій в роки Другої світової війни та вдови загиблого воїна Заїць Антоніни Омельянівни 1918 року народження,  адже вони найбільше потребують нашої підтримки і уваги.

5 травня представники Узинської міської ради вручили дарунки нашим ветеранам.

Ми доземно вклоняємося  за ваші звитягу та мужність, і  будемо  пам’ятати всіх, хто загинув, обороняючи свою Батьківщину від ворога, хто пожертвував своїм життям заради нашого з вами майбутнього.

Вітаємо вас зі святом Великої Перемоги, бажаємо міцного здоров’я,миру, достатку та довголіття.

Для отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на ТОТ (АР Крим, м. Севастополь та окремі райони Луганської та Донецької областей), батькам, родичам, їхнім представникам або іншим законним представникам дитини [*]

НЕОБХІДНО:

1. Подати до будь-якого суду за межами ТОТ незалежно від свого місця проживання:
  • заяву про встановлення факту народження особи (зразок додається);
  • належні докази*;
  • квитанцію про сплату судового збору: 320 грн. - з 01.01-30.04.2017 року;

336,80 грн. - з 01.05-30.11.2017 року;

352,40грн. -з 01.12.-31.12.2017 року.

2. Така справа розглядається судом невідкладно з моменту надходження заяви.

3. У разі задоволення заяви, суд невідкладно видає копію рішення заявнику, в якому зазначає дані про дату і місце народження дитини, її стать, відомості про батьків, або надсилає копію рішення до відділу РАЦС для державної реєстрації (у разі відсутності заявника під час проголошення рішення).

Суд повертає заяву - у разі неналежної форми заяви або відсутності вказаних у заяві документів.

Суд відмовляє у задоволенні заяви - у разі недостатності доказів.

4. Для отримання свідоцтва про народження заявник подає до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану копію рішення суду про встановлення відповідного факту та свій паспорт громадянина України.

Важливо!

*      Родичами є: чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний браг, рідна сестра, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням, а також особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом і мають взаємні права та обов’язки, у тому числі особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі. Законними представниками є батьки (усиновлювачі), опікуни.

*      У разі посилання на свідчення свідків заявник повинен переконатись, що вони зможуть з’явитися до суду у день подання заяви про встановлення факту.

[*]   Доказами у справі можуть бути письмові докази: оригінали чи копії медичних документів, пояснення заінтересованих осіб, їхніх представників, свідчення свідків, речові докази, зокрема звуко- і відеозаписи, висновки експертів. Документи, видані органами та установами (в т.ч., лікарняними закладами), що знаходяться на ТОТ, теж можуть братися до у ваги судом.

П'ятниця, 05 травня 2017 08:14

План заходів на 8-9 травня 2017 року

ШАНОВНІ  ЖИТЕЛІ  МІСТА  УЗИН ТА  ГОСТІ!

ЗАПРОШУЄМО НА УРОЧИСТІ ЗАХОДИ, ПРИСВЯЧЕНІ

Дню пам'яті та примирення і Дню Перемоги!

В програмі:

8 травня 2017 року

о 18.00 годині в парку Слави відбудеться мітинг з нагоди відзначення в Україні

Дня пам'яті та примирення

9 травня 2017 року

о 10.00 годині в парку Слави відбудеться урочистий мітинг з нагоди святкування 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 72-ої річниці завершення Другої світової війни

9 травня 2017 року

спортивне свято на міському стадіоні:

10.00 –футбол (юніори), шахи

10.30 – волейбол (жінки)

11.00 – легка атлетика (учні навчальних закладів)

11.30 – волейбол (чоловіки)