П'ятниця, 14 липня 2017 09:42

16 липня - День бухгалтера

16 липня в Україні щорічно відзначається День бухгалтера. Ця професія визнана однією з найпопулярніших і затребуваних у світі.

Бухгалтер сьогодні – це економічно грамотна людина з вищою освітою, знаюча комп'ютер, сучасне законодавство, яка володіє дипломатичністю і скурпулезністю, мобільністю і пунктуальністю. Саме на бухгалтера покладається відповідальність за прийняття економічних рішень, що дозволяють досягти максимальної ефективності від витрат ресурсів підприємства. Сучасні реалії дають зрозуміти, що бухгалтер – це не тільки звітність, але і база для прийняття управлінських рішень. Як визнання важливості цієї професії, з 2004 року згідно Указу Президента України 16 липня вважається офіційним Днем бухгалтера України. Вибір дати був не випадковий, адже саме з 16 липня був прийнятий закон «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Шановні бухгалтери!

Ви є надійною опорою керівників підприємств у прийнятті управлінських та інвестиційних рішень, від правильності яких залежить їх успішність. Своїм професіоналізмом та клопіткою працею Ви робите вагомий внесок у зростання економіки нашої країни, докладаєте усіх зусиль для того, щоб реалізувати обраний державою курс економічних реформ.

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги. Нехай працюється легко, а баланс завжди сходиться до копійчини!

Миру, добра та достатку Вам!

П'ятниця, 14 липня 2017 05:48

Оголошення!

У зв'язку з поривом води, тимчасово буде припинено водопостачання 14.07.2017 до 13:00.