П'ятниця, 01 вересня 2017 09:28

1 вересня - День знань

Від імені Узинського міського голови заступники Комаріст Л.М. та Стеценко С.В., секретар виконавчого комітету Сушко І.В. привітали сьогодні учнів загальноосвітніх шкіл міста та гімназії з Днем знань. Учням 5-го класу НВК "Узинська гімназія" подарували кадетську форму. Окрім цього, найактивніших у навчанні й позашкільному житті учнів відзначили грамотами, а присутні на святі привітали їх бурхливими оплесками.

П'ятниця, 01 вересня 2017 00:00

День знань!

Щиро вітаємо з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.
Найщиріші слова подяки — вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!
Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!