На виконання ст. 28 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» з метою надання громадянам України можливості реалізувати своє конституційне право щодо захисту Вітчизни, територіальної цілісності України, Узинська міська рада ЗОБОВ’ЯЗУЄ громадян, які буди зняті з військового обліку по досягненню граничного віку, поновитися на військовому обліку, так як граничний вік збільшено до 60 років.

На облік необхідно стати в Узинській міській раді (військово-обліковий відділ).

Прийом громадян: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00 годин,

п’ятниця  з 8.00 до 16.00 годин.

Або з’явитися в Білоцерківський ОМВК.

Прийом громадян: вівторок, четвер з 8.00 до 16.00 годин.

Наразі триває місячник «Увага! Діти – на дорозі». Вартові порядку постійно навідуються до навчальних закладів Київщини, де проводять виховні заняття з учнями та вчать безпеці.

Сьогодні, 6 вересня, Інспектор з дорожнього нагляду БУВП капітан поліції Шабатин Володимир Олександрович та Інспектор з ювенальної превенції БУВП лейтенант поліції Козубенко Антон Васильович відвідали школу №1 в м. Узин та прочитали учням 3 - 5-х класів профілактичні лекції на тему: «Увага! Діти на дорозі!» та щодо попередження дитячого травматизму.

Поліцейські нагадали учням правила перетину дороги, розповіли як потрібно пішоходам та велосипедистам вести себе на проїзній частині. Діти уважно слухали виступ правоохоронців та задавали питання, які їх цікавлять. Працівники поліції із задоволенням відповідали на запитання.

Така форма занять сподобалась учням, тому що здобувати знання в невимушеній атмосфері цікавіше, аніж заучувати їх з підручників. Вони запевнили поліцейських, що будуть слухняними пішоходами та велосипедистами, а отриманими на занятті знаннями та враженнями поділяться з друзями і батьками.

Середа, 06 вересня 2017 07:48

Оголошення!

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07.06.2017 № 312 «Про внесення зміни до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року № 281» («Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області»), Білоцерківська районна державна адміністрація спільно з Білоцерківським ВП ГУНП України в Київській області  проводитиме громадські слухання з питань охорони громадського порядку 07 вересня 2017 року в м. Узин о 10:00 год в приміщенні Узинської міської ради (м. Узин, вул. Незалежності,16/1, зал засідань, ІІ поверх);

Для участі запрошуються жителі міста, керівники базових господарств, депутати міської ради.

Порядок денний (проект)

1.    Інформація про забезпечення громадського порядку і профілактика злочинності на території міської ради.

2.    Проблемні питання правоохоронного характеру.

2.1.   Розгляд заяв, повідомлень про кримінальні правопорушення на території міської ради.

2.2.   Дотримання автотранспортом швидкісного режиму у населеному пункті та вимог до вантажопідйомності.

2.3.   Проблемні локації (стихійні сміттєзвалища, незаконне використання надр та видобування корисних копалин, незаконна порубка лісу тощо).

3.   Внесення пропозицій, зауважень щодо можливості вирішення проблемних питань забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності.

4.   Проведення анонімного анкетування учасників громадських слухань з питань стану правопорядку та надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції даного населеного пункту.

Для надання пропозицій щодо проблемних питань та порядку денного проведення громадських слухань, звертатися за телефоном: (04563) 5-40-37