Офіційний сайт Узинської міської ради та її виконавчих органів

Офіційний сайт Узинської міської ради та її виконавчих органів

Від щирого серця хочу привітати Вас з Різдвом Христовим, з самим світлим святом!

Хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, в процвітання нашої громади, всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь територіальної громади, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги!

Щасливого всім Нового року та веселого Різдва!

З найкращими вітаннями,
Міський голова
Узинської об’єднаної територіальної громади В.Ю. Гринчук

Опубліковано в Новости

Щорічно, 6 січня, в Узині наші мешканці відзначають день визволення міста від німецько-фашистських загарбників.


Ось і сьогодні, напередодні, в парку Слави відбувся мітинг з нагоди визволення міста Узин від німецько-фашистських загарбників та покладання квітів до пам'ятника Невідомому Солдату.
Із словами щирої вдячності визволителям і світлої пам`яті загиблим виступили міський голова Узинської об’єднаної територіальної громади Віталій Гринчук, помічник-консультант народного депутата України Віталія Гудзенка Євген Гудзенко, заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Володимир Толочко.


У заході взяли участь члени організації ветеранів міста, ветерани Другої світової війни, учасники війни, керівники району та об’єднаної територіальної громади, працівники державних установ і представники громадськості.
Присутні вшановували пам`ять полеглих хвилиною мовчання. Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятника Невідомому Солдату та до могил полеглих воїнів.
На превеликий жаль, із кожним роком, місяцем, днем, що минають із Дня Великої Перемоги над фашистською Німеччиною, все більше ветеранів ідуть у безсмертя, гідно проживши своє життя, надавши нам можливість працювати, любити, виховувати дітей та онуків.


Цінуймо воїнів-визволителів нашого рідного міста, хто живе поруч з нами, і для кого день визволення Узина від фашистських загарбників має особливе значення. Шануймо і оберігаймо від життєвих негараздів всіх ветеранів Другої Світової війни, які перемогли фашистських завойовників і вибороли Перемогу для наступних поколінь.

Опубліковано в Новости

Фоторепортажі


Art-Neonov