8 лютого 2018 року голова Узинської громади Віталій Гринчук провів ініційовану ним робочу зустріч з засновником Благодійного фонду "ФАРМАЦІЯ" Віталієм Архіповим та директором цього фонду Вадимом Сивенком під час якої було передано гуманітарну допомогу - медикаменти для жителів Узинської громади,  на суму п'ятсот тисяч гривень. Засновник фонду особисто представив препарати (лінійку вітамінів Вітрум), надав сертифікати якості міжнародних стандартів на надані ліки. Очільник громади Віталій Гринчук обговорив із керівництвом фонду питання подальшої тісної співпраці. Цього ж дня ліки для безкоштовного розповсюдження серед населення було передано на Узинську лікарню сімейної медицини та на всі населені пункти (ФАПи) Узинсьої громади.
   "Ми дуже вдячні фонду за надану допомогу, знаємо про ваш великий досвід у реалізації соціальних проектів, завдяки благодійникам маємо можливість забезпечити населення європейськими ліками - у нас одна спільна мета - покращити життя жителів громади", - зазначив Віталій Гринчук у ході зустрічі.

Уже давно відомо про існування так званої «золотої години»: того часу, коли постраждалому можна надати найбільш дієву першу допомогу

Саме впродовж першої години після настання нещасного випадку надання першої допомоги є найбільш ефективним і дозволяє мінімізувати розвиток ускладнень. Саме тому Червоний Хрест регулярно навчає населення навичкам надання першої допомоги.

Так, 7 лютого 2018 року волонтери Червоного Хреста м. Біла Церква під керівництвом Марини Сметани, завітали до м.Узин  та   провели навчання з першої долікарської невідкладної допомоги для педагогів та учнів –старшокласників НВК «Узинська гімназія».

Всі присутні практично відпрацювали здійснення серцево-легеневої реанімації та надання першої невідкладної допомоги при втраті свідомості, кровотечах, переломах.