П'ятниця, 15 вересня 2017 11:31

День рятівника!

Сьогодні, 15 вересня 2017 року від імені міського голови Охріменка О.Г., заступник Стеценко С.В. та секретар виконавчого комітету Сушко І.В. привітали сьогодні працівників 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Узина з нагоди професійного свята Дня рятівника та вручили подяки та грошові премії кращим працівникам:

Сорокіну В. М. - командиру відділення; Гирявцю Д. М. - начальнику караулу; Бассу А. М. - пожежнику-рятувальнику; Семененку В. О. - диспетчеру; Стефановичу О. А. - пожежнику-рятувальнику; Небасую В. В. - водію; Кочієву Б. Д. - пожежнику-рятувальнику; Терещенку В. М. - водію; Марущаку В. Л. - водію; Караманову С. М. - пожежнику-рятувальнику; за високий професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, запобігти біді у різних екстремальних ситуаціях.

Побажали їм міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у їх сповненій тривог та небезпек службі, натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян нашого міста!

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт буде припинено електропостачання в місті Узин по вулиці Восток - 1,2, Свободи, Заводська, Зарічна, Світанкова. (Пожежна частина, Ветлікарня) 25.09.17 з 08:00 до 17:00 та по вулиці Зарічній 29.08.17

Ремонтні роботи 18.09 та 19.09 відмінені.

Диспетчер Білоцерківського РП (район), тел. 22-40