18 вересня у Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об'єднаних територіальних громад № 7118.
Проект №7118 поданий Кабінетом Міністрів. Нагадаємо, законопроект,  схвалений на засіданні Уряду 6 вересня, був підготовлений Мінрегіоном на основі розробленого Асоціацією міст України в рамках Проекту ПУЛЬС законопроекту (читати більше).

Асоціація міст України підтримує прийняття законопроекту №7118 і висловлює сподівання на його найскоріший розгляд у сесійній залі Верховної Ради України!

Законопроект передбачає розширення повноважень органів місцевого самоврядування у галузі земельних відносин, наділення сільських, селищних, міських рад ОТГ повноваженнями розпоряджатися землями державної власності в межах території відповідних територіальних громад.

Джерело: http://auc.org.ua

Вівторок, 19 вересня 2017 12:55

Засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 19 вересня 2017 року в приміщенні Узинської міської ради (м. Узин, вул. Незалежності,16/1, зал засідань, ІІ поверх) відбулося засідання виконавчого комітету. На засіданні були присутні: міський голова Охріменко О.Г., т.в.о. секретаря виконкому Сушко І.В. та члени виконкому.

Розглядалися такі питання:

1. Про організацію роботи щодо підготовки документів для призначення та виплати громадянам субсидії на житлово – комунальні послуги.

2. Про погодження реструктуризації заборгованості зі сплати вартості наданих послуг з водопостачання та водовідведення

3. Про встановлення тарифів на теплову енергію для бюджетних установ та інших споживачів.

4. Про встановлення тарифів на вивезення та захоронення твердих побутових відходів.

5. Про встановлення тарифів на ритуальні послуги

6. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету № 92 від 08.08.2017 р. «Про відключення будинків від централізованого опалення по вул. Котляревського 4, 7, 8, 10, 14, по  вул. І Богуна  5, 23, 27 м. Узин»

7. Про погодження реструктуризації заборгованості за житлово – комунальні послуги

8. Про надання дозволу на розташування цирку – шапіто «Гранд»