Згідно зі змінами, які були внесені до розпорядження голови міської ради «Про скликання 21 сесії Узинської міської ради 7 скликання», засідання двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання відбудеться 25 вересня 2017 року о 10.00 годині.
         Відповідно переноситься час засідання постійної комісії Узинської міської ради з питань планування, бюджету, фінансів, економічних реформ, підприємництва, промислового розвитку та інвестицій 25 вересня 2017 року на 9.30 годину.
         Засідання відбудуться в приміщенні Узинської міської ради за адресою: м. Узин, вул. Незалежності, 16/1, ІІ поверх, зал засідань.

Четвер, 21 вересня 2017 07:28

ОГОЛОШЕННЯ!

22 вересня 2017 року о 14.00 годині дня відбудеться засідання постійної комісії Узинської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій та землекористування.

25 вересня 2017 року о 15.00 годині дня відбудеться засідання постійної комісії Узинської міської ради з питань планування, бюджету, фінансів, економічних реформ, підприємництва, промислового розвитку та інвестицій.

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт буде припинено електропостачання в місті Узин по вулиці Панаса Мирного 26.09.17 з 08:00 до 17:00, непарні номери будинків з 1 по 43, парні номери з 20 по 66.

Диспетчер Білоцерківського РП (район), тел. 22-40

Четвер, 21 вересня 2017 05:17

Різдво Пресвятої Богородиці

Різдво Пресвятої Богородиці - двунадесяте православне свято. Повна назва - Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці. Його відзначають 21 вересня. В католицькій церкві воно так само існує, але святкується 8 вересня. Перші згадки про свято як таке зустрічаються ще в 5 столітті, але для християнській традиції це вважається досить пізнім моментом появи. Згідно з церковним вченням, момент народження Діви Марії був найважливішою подією в історії християнства, початком шляху спасіння всього людства. Писання свідчить, що батьками Марії були звичайні люди: Йоаким і Анна. Вони довго не могли мати дітей, але постійно молилися про це. Одного разу їм з`явився ангел і розповів, що незабаром у них народиться дитина, про яку будуть говорити в усьому світі. Так і сталося, через 9 місяців Анна народила і, за існуючим звичаєм, дівчинку віддали в храм для служіння Богу. У народі цей день присвячують зібраному врожаю: завершують польові роботи, збирання рослин. Вважається, що Богородиця виступає покровителькою землеробів, а також оберігає сім`ї і всіх матерів.