Офіційний сайт Узинської міської ради та її виконавчих органів

Офіційний сайт Узинської міської ради та її виконавчих органів

       Згідно зі змінами, які були внесені до розпорядження голови міської ради «Про скликання 21 сесії Узинської міської ради 7 скликання», засідання двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання відбудеться 25 вересня 2017 року о 10.00 годині.
         Відповідно переноситься час засідання постійної комісії Узинської міської ради з питань планування, бюджету, фінансів, економічних реформ, підприємництва, промислового розвитку та інвестицій 25 вересня 2017 року на 9.30 годину.
         Засідання відбудуться в приміщенні Узинської міської ради за адресою: м. Узин, вул. Незалежності, 16/1, ІІ поверх, зал засідань.

Опубліковано в Новости
Четвер, 21 вересня 2017 07:28

ОГОЛОШЕННЯ!

22 вересня 2017 року о 14.00 годині дня відбудеться засідання постійної комісії Узинської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій та землекористування.

25 вересня 2017 року о 15.00 годині дня відбудеться засідання постійної комісії Узинської міської ради з питань планування, бюджету, фінансів, економічних реформ, підприємництва, промислового розвитку та інвестицій.

Засідання відбудуться в приміщенні Узинської міської ради за адресою: м. Узин, вул. Незалежності, 16/1, ІІ поверх, зал засідань.

Опубліковано в Новости

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт буде припинено електропостачання в місті Узин по вулиці Панаса Мирного 26.09.17 з 08:00 до 17:00, непарні номери будинків з 1 по 43, парні номери з 20 по 66.

Диспетчер Білоцерківського РП (район), тел. 22-40

Опубліковано в Новости
Четвер, 21 вересня 2017 05:17

Різдво Пресвятої Богородиці

Різдво Пресвятої Богородиці - двунадесяте православне свято. Повна назва - Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці. Його відзначають 21 вересня. В католицькій церкві воно так само існує, але святкується 8 вересня. Перші згадки про свято як таке зустрічаються ще в 5 столітті, але для християнській традиції це вважається досить пізнім моментом появи. Згідно з церковним вченням, момент народження Діви Марії був найважливішою подією в історії християнства, початком шляху спасіння всього людства. Писання свідчить, що батьками Марії були звичайні люди: Йоаким і Анна. Вони довго не могли мати дітей, але постійно молилися про це. Одного разу їм з`явився ангел і розповів, що незабаром у них народиться дитина, про яку будуть говорити в усьому світі. Так і сталося, через 9 місяців Анна народила і, за існуючим звичаєм, дівчинку віддали в храм для служіння Богу. У народі цей день присвячують зібраному врожаю: завершують польові роботи, збирання рослин. Вважається, що Богородиця виступає покровителькою землеробів, а також оберігає сім`ї і всіх матерів.

Опубліковано в Новости

Фоторепортажі


Art-Neonov