Сьогодні у приміщенні районного Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди професійного свята справжніх господарів землі - Дня працівників сільського господарства.

Зі святом присутніх поздоровили голова Білоцерківської районної державної адміністрації Генадій Джегур, голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук.

Заступник Комаріст Л.М. від імені міського голови нагородила кращих працівників сільськогосподарських підприємств подяками та грошовими преміями, висловила глибоку шану та подяку всім, хто присвятив своє життя праці на землі, побажала міцного здоров’я, щастя та втілення в життя планів, задумів і сподівань на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.